Okrem iPhonov možno spoznáme aj tieto produkty

Ako už určite viete, spoločnosť Apple oficiálne zverejnila pozvánku na svoju druhú jesennú konferenciu. Toto špeciálne online podujatie sa pripravuje z Apple Parku a odštartuje už zajtra, 13. októbra 2020 o 19:00. Všetci fanúšikovia čakajú na predstavenie nových iPhonov série iPhone 12. Predstavené telefóny však budú mať aj spoločníkov.

Apple iPods

Spoločnosť Apple nás poteší aj novými slúchadlami, patriacimi do série AirPods. Budú ponúkať funkciu aktívneho potlačenia hluku a retro dizajn. Podľa aktuálnych správ sa tieto slúchadlá dostanú na trh koncom roka, čiže táto konferencia bude ideálna na ich predstavenie.

AirTags

Na toto sledovacie Bluetooth príslušenstvo fanúšikovia čakali pomerne dlho. Budete ho môcť pripojiť k predmetom ako peňaženka alebo kľúče, a tak ich bude možné jednoducho vyhľadať pomocou aplikácie z iPhone, iPadu alebo Macu. O tomto zariadení nemáme veľa informácií, viac sa dozvieme už zajtra.

Zdroj: macworld.co.uk

HomePod

Keďže spoločnosť Apple by mala čoskoro predstaviť aj menší a lacnejší HomePod, očakávame, že ho predstaví na zajtrajšej konferencii. Tak ako aj slúchadlá, tak aj HomePod by sa mal dostať na trh koncom roka. Táto nová séria, ktorá má byť lacnejšia, má vytvoriť produktovú líniu s už existujúcim HomePod.

Zdroj: youtube.com

Mac ARM

Na trh spoločnosť Apple uvedie aj prvé počítače Mac, ktoré budú založené na technológii ARM. Môže sa tak stať uvedením aktualizovaného MacBooku Air a prepracovaného 23- alebo 24-palcového iMacu.

Zdroj: us.cnn.com

iPhone 12

Hlavnou hviezdou večera bude bez pochýb najnovšia séria telefónov iPhone 12. Čakajú nás štyri modely smartfónov v troch veľkostiach. Pravdepodobne dostupnejšie modely série budú verzie s 5.4 a 6.1 palcovými displejmi. Najmenším z radu bude 5.4 palcový iPhone mini. Exkluzívne modely série budú iPhone 12‌ Pro a ‌iPhone 12‌ Pro Max. Dostupné budú v 6.1 a 6.7 palcových verziách. Najväčším iPhonom, aký kedy uviedla spoločnosť Apple na svet bude 6.7 palcový ‌Phone‌ 12 Pro Max.

Zdroj: twitter.com