Samsung Galaxy S20 FE

Fotoaparáty na vysokej úrovni, nové farebné prevedenie a prvotriedne funkcie – a to len za 649 Eur. Predstavujeme nový smartfón od spoločnosti Samsung – Galaxy S20 Fan Edition (FE).

Prvotriedne zážitky pre všetkých

Svetová spoločnosť Samsung predstavila na trhu nový prírastok radu Galaxy S20. Tento smartfón najvyššej triedy ponúka množstvo z funkcií, ktoré si fanúšikovia tejto značky najviac pochvaľujú. Keďže pandémia koronavírusu zmenila svet, technológie sú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Práve preto bol Galaxy FE vytvorený. Spoločnosť Samsung chce totiž ponúknuť prvotriedne zážitky viacerým používateľom. Nový mobilný telefón ponúkne napríklad perfektný displej, vyspelý procesor, fotoaparát s umelou inteligenciou, batériu ktorá vydrží celý deň a množstvo ďalšieho.

Kedy bude dostupný?

Tento smartfón bude na Slovensku dostupný od 2.októbra vo viacerých farebných prevedeniach (červená, oranžová, fialová, zelená, modrá a biela). Zákazníci, ktorí si v období od 23.9. do 1.10. predobjednajú tento smartfón zo slovenskej distribúcie na stránke samsung.sk alebo v značkových predajniach Samsung a tiež zároveň splnia podmienky, ktoré sú podrobne stanovené v pravidlách kampane získavajú nárok na dve zariadenia. Ide o smart náramok Galaxy Fit 2 alebo herný ovládač a 3- mesačné predplatné Xbox Game Pass.

                                                                       Zdroj: Forbes.com

Fotoaparáty, s ktorými sa budete baviť

Galaxy S20 FE ponúka profesionálny fotoaparát špičkových kvalít. Predný model na selfie fotografie disponuje rozlíšením 32 Mpx a prvotriednou technológiou tetra-binning. Telefón je vybavený niekoľkými snímačmi. Dokáže automaticky spracovať viacnásobné expozície – to má za výsledok ostré zábery plná farieb aj v slabom svetle. Jednoducho stlačíte spúšť a o nič sa nestaráte. Viacnásobná expozícia nočného režimu s umelou inteligenciou stabilizuje aj objekty v pohybe. Takže sa môžete plne sústrediť na zábavu.

S touto edíciou smartfónu od Samsungu sa nemusíte báť, že bude niečo ďaleko a vy si to nebudete môcť zvečniť. Telefón totiž disponuje kombinovaným 30x Space Zoom. Technici v spoločnosti Samsung si plne uvedomujú, že používatelia si svoje snímky a videozáznamy radi upravujú a prezdieľavajú. Galaxy S20 FE vám to umožní úplne jednoducho a rýchlo. Výsledky budú skutočne pripomínať profesionálnu prácu.

Edícia pre všetkých

Smartfón je v dnešnej dobe skutočne neoddeliteľnou súčasťou života. Zákazníkovi záleží na všetkom, či už ide o dizajn alebo výkon. Tento smartfón je perfektný pre sledovanie videozáznamov, taktiež pre surfovanie po obľúbených stránkach. Galaxy S20 FE disponuje Infinity-O super AMOLED displejom o veľkosti 6.5″ a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Smartfón je veľmi dobre spojiteľný s celým radom zariadení z radu Galaxy. Ide napríklad o smart hodinky Galaxy Fit2 alebo slúchadlá Galaxy Buds Live.

Spoločnosť vybavila tento telefón batériou, ktorá má kapacitu 4500 mAh. Umožni taktiež bleskurýchle nabíjanie. Pri tomto smartfóne je o bezpečie postarané. Vďaka certifikátu IP68, ktorý zaručuje aj vodeodolnosť a prachuvzdornosť telefónu. V dnešnej rýchlo sa vyvíjajúcej dobe sa spoločnosť Samsung nedala zahanbiť. Používateľom modelov Galaxy ponúka kontinuálne softvérové aktualizácie a to už v tretej generácii operačného systému Android. Vďaka tomu budete mať vždy k dispozícii najnovšie funkcie a zabezpečenia.

Viac informácii o tejto novinke nájdete tu 🙂

                                 Zdroj: Racunalo.com