• Typy platieb a dopravy na MobileCare.sk

  MobileCare.sk ponúka svojím zákazníkom rôzne možnosti platby tak, aby si každý vybral tú, ktorá mu najviac vyhovuje pri nákupe online.

  Možnosti platby e-shopu MobileCare.sk

  Online platby pre náš e-shop zabezpečuje platobná brána GoPay. Prostredníctvom nej môžete za svoju objednávku zaplatiť niekoľkými spôsobmi - platobnou kartou alebo elektronickými peňaženkami Apple Pay, Google Pay a GoPay.

  Dobierka je aj v dnešnej dobe veľmi využívaná, a preto si aj u nás môžete stále tovar objednať na dobierku a zaplatiť tak pohodlne v hotovosti alebo kartou priamo doručovateľskej spoločnosti.

  Bankový prevod, alebo platba pomocou mobilnej aplikácie QR platobným kódom PAY by square, sú obľúbenými spôsobmi platby, ktoré naši zákazníci využívajú. Po vytvorení objednávky od nás obdržíte pokyny pre platbu prevodom a taktiež vygenerovaný QR kód, s ktorým bleskovo uhradíte svoju objednávku.

  Ahoj splátky predstavujú pohodlné financovanie akéhokoľvek tovaru od bielej elektroniky, cez drony až po mobilné telefóny. Kúpte si produkt hneď a financujte ho postupne s Ahoj splátkami.

  Možnosti dopravy e-shopu MobileCare.sk

  Packeta (poznáte aj ako Zásielkovňa) je momentálne veľmi obľúbený spôsob dopravy. Vašu objednávku si môžete nechať doručiť do jedného z vyše 2000 odberných miest a Z-boxov na Slovensku.

  Vašu zásielku si môžete nechať doručiť priamo na Vami zvolenú adresu prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD, ktorá ponúka kvalitné služby spĺňajúce požiadavky na rýchle a bezpečné doručenie.

  Objednávku Vám môže spoločnosť DPD doručiť na jedno z ich výdajných miest podľa Vášho výberu.

  Nechajte si objednávku s adresou dodania v Prešove, Košiciach a obciach medzi týmito mestami doručiť expresne prostredníctvom Doruč.To. Stačí zadať objednávku do 13:30 hod. a bude Vám doručená v rovnaký deň . Platí len pre vybrané produkty.

  Osobný odber na predajni Vám umožní objednať si produkty online a vyzdvihnúť ich na našej prevádzke v Košiciach na Moldavskej cesta 43a. Vyhnete sa tak poplatkom za doručenie a tovar si môžete prebrať pohodlne, a to kedykoľvek počas pracovných dní v čase od 9:00 do 17:00 hod.